luxury tours by cracow tours
luxury tours in Kraków and its neighbourhood
Bądź Tigerem Woodsem w Polsce Bądź Tigerem Woodsem w Polsce

Nawet najbardziej wymagający golfiści mogą być zadowoleni grając w swoją ulubioną grę w krakowskim klubie Kraków Valley Golf & Country Club. Zapierający dech widok z pola golfowego sprawi, że dzień ten będzie niezapomniany, lecz poczucie, iż gracie Państwo w golfa w Europie Wschodniej zaledwie kilka lat po upadku reżimu komunistycznego dodatkowo podwaja tę przyjemność. Zapraszamy Państwa do spędzenia wspaniałych chwil z nami w jednym z największych kompleksów golfowych w Polsce, zaprojektowanego przez słynnego Rolanda Freama. Później zjemy obiad, w trakcie którego możemy porozmawiać o sporcie, jak i o innych ważnych sprawach. Tak więc, jeżeli jesteście Państwo wielkimi fanami golfa, albo po prostu znudziło Wam się zwiedzanie miast, proszę nam o tym powiedzieć, a sprawimy, że pobyt w Polsce będzie naprawdę zaskakujący...

Program:
5 godzin gry w golfa na polu golfowym (6518 m długości, zbudowanym zgodnie ze standardami USGA), drink powitalny po przyjeździe, obiad w restauracji.

Rozpoczęcie:
godz. 9.30 lub 14.00 w Państwa hotelu

Czas trwania:
ok. 7 godzin

Cena obejmuje:
usługi transportowe, runda gry w golfa obejmująca 18 dołków, wypożyczenie kijów i wózka, drink powitalny, 3-daniowy obiad z napojem.

pacoldi tiger golf 1 golf 2 golf 3 golf 4